Chirurgie

Chirurgie

Tým zkušených lékařů na chirurgickém oddělení zajišťuje širokou škálu úkonů tak, aby pacienti odcházeli kvalitně ošetřeni, a to v co nejkratším čase. Kromě ambulantních výkonů chirurgové nabízejí onkologickou prevenci, proktologickou poradnu, kde se zaýváme prošetřením dolního zažívacího traktu, a mamologická vyšetření. V České republice se každý rok potýká s karcinomem prsu na 6 000 žen. Preventivní vyšetření by měla pravidelně navštěvovat každá žena po dovršení pětačtyřiceti let. Poliklinika Anděl vám poskytne všechna potřebná vyšetření včetně dalších specializovaných vyšetření nebo operační léčbu.

Jak probíhá vyšetření?

Vyšetření se odvíjí od typu problému. V případě proktologie se specializujeme především na oblast tlustého střeva. Snažíme se brát zřetel na onemocnění typu hemorhoidy, prolapsy sliznice konečníku. Při závažnější případech spolupracujeme s renomovanými odborník z fakultních nemocnic v Praze.

Mamologické vyšetření je u nás prováděno speciálně vyškoleným specialistou, který vám vyšetří velmi pečlivě prsní žlázy, tak aby proběhla co nejpřesnější diagnóza.

Služby
 
Ceník