Spolupráce s RESPIMED a skupinou NEXTCLINICS
Úvod→Spolupráce s RESPIMED a skupinou NEXTCLINICS

Spolupráce s RESPIMED a skupinou NEXTCLINICS

V březnu tohoto roku došlo k završení dlouhodobé spolupráce mezi významnými poskytovateli zdravotní péče, společnostmi Poliklinika Anděl s.r.o., RESPIMED s.r.o. a skupinou NEXTCLINICS, která vstoupila na český trh v roce 2015 s ambicemi posilovat inovativní postupy ve zdravotnictví, které kombinují nejmodernější metody vyšetření a léčby s osobním přístupem zdravotnického personálu k pacientům a využitím high-tech komunikačních technologií.

Rádi bychom Vás informovali, že společnosti Poliklinika Anděl a RESPIMED se staly součástí mezinárodní skupiny NEXTCLINICS.

Od 1. 7. 2018 dochází ke sloučení obou zdravotnických zařízení pod hlavičku jediného poskytovatele, Polikliniky Anděl.  Pracoviště RESPIMEDu bude od tohoto data fungovat jako další pracoviště Polikliniky Anděl – Smíchov na adrese Radlická 19/1, Praha 5.

Sloučením obou společností dojde k rozšíření zdravotní péče o další obory, které bude poskytovat Poliklinika Anděl na pracovišti Smíchov. Jedná se zejména o praktické lékařství, dětské lékařství, chirurgie, denzitometrie, dermatovenerologie, diabetologie, endokrinologie, fyzioterapie, gynekologie, kardiologie, lymfologické centrum, ortopedie, pneumologie a psychiatrie.

Tímto krokem rozšiřujeme dostupnost naší zdravotní péče, v rámci které poskytujeme komplexní služby každému našemu pacientovi.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Poliklinika Anděl s.r.o., člen skupiny NEXTCLINICS