Stěhování vybraných ambulancí Polikliniky Anděl
Úvod→Stěhování vybraných ambulancí Polikliniky Anděl

Stěhování vybraných ambulancí Polikliniky Anděl

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o tom, že od 8. 4. stěhujeme do nově rekonstruovaných prostor u stanice metra Smíchovské nádraží, na adrese Nádražní 32 (vchod z Rozkošného ulice).

se tým lékařů zdravotnického zařízení NEXTCLINICS, které navštěvujete,

Změna adresy a případně i ordinační doby se týká lékařů, kteří v současnosti ordinují na adresách:

• Karla Engliše 3221/2, 150 00, Praha 5 – Anděl
  • Radlická 19/1, 150 00 Praha 5
  • Hvězdova 1073/33, 140 00 Praha 4
  • Zenklova 340/22, 180 00 Praha 8

Bližší informace o tom, jak se změny dotknou konkrétních lékařů, již brzy najdete na tomto webu v záložce Náš tým. Kompletní seznam lékařů, kteří změní od 8. dubna 2019 adresu svých ordinací, si můžete stahnout zde (formát pdf).

Na jakékoli dotazy týkající se stěhování Vašeho lékaře odpoví pracovníci našeho call centra na bezplatném telefonním čísle 800 111 130.

Na tomto telefonním čísle se také nově můžete objednávat k vyšetření.

Těšíme se na Vás v nových ordinacích.

S pozdravem Váš zdravotnický tým NEXTCLINICS.

nextclinic_logonextlife_logonextlab_logo